Cieplych i radosnych Swiat

15723908_1816705891950544_1458441098_n
Moi Mili zycze Wam Wesolych, wspanialych i radosnych Swiat.
Wiem, ze duzo z Was ich nie obchodzi, albo celebruje ze wzgledu na rodzine.
Jednak nie wazne z jakiego wzgledu ubieracie choinke, niech spotkanie z rodzina i wspolna kolacja Wigilijna bedzie powodem do radosci i wielu przemyslen.
Dla wielu wegan to mozliwosc pokazania, ze Swieta moga obyc sie bez miesa, chociazby dlatego warto  zjawic sie na wieczerzy wigilijnej u znajomych czy rodziny, ktora spozywa cos innego.
U mnie wszystko w biegu, nie bedzie mnie w domu na kolacji, wiec nie przygotowywalam zadnych szczegolnych potraw, z tego powodu rowniez nie ma wpisu na ten temat.
Jednak wiem, ze cala weganska i witarianska blogosfera roi sie od doskonalych pomyslow.
Ciesze sie, ze jest nas tak duzo. Dziekuje Wam, ze tutaj zagladacie, macie watpliwosci i pytacie.
 Zdrowka kochani, bo bez tego nic nie cieszy. Kazdy z nas wie, ze zdrowy duch i cialo nie biora sie z niczego, ze trzeba na nie zapracowac.
Jednak dosc moralow na dzisiaj 😉
Wszystkiego co najpiekniejsze!
Wasza W.

 

Tagi: , , , ,

Komentarze: 15

  1. EWCIA 24 grudnia 2016 at 16:38 Reply

    JOASIU I TOBIE RÓWNIEŻ WSZYSTKIEGO NAAAAJLEPSZEGO!

    • Joanna Balaklejewska 25 grudnia 2016 at 13:01 Reply

      Ewciu jesli chcesz Tobie rowniez przesle e-booka, ktorego niektore fragmenty tutaj cytowalam, dorzuce cos jeszcze 😉
      Wszystkiego najlepszego!
      Usciski.

  2. catherinet 24 grudnia 2016 at 21:40 Reply

    Dziękuje Joasiu, Tobie rownież wszystkiego najlepszego w te Święta 🙂

    • Joanna Balaklejewska 25 grudnia 2016 at 12:58 Reply

      catherinet- Aby radosc, milosc i powodzenie nie opuszczaly Ciebie i Twojej rodziny :*

  3. Kinga 24 grudnia 2016 at 23:10 Reply

    Dziękuję. Życzę Wam spełnienia marzeń, aby z wiernością były spelnione.A przede wszystkim ,aby Nam się udało na kolejny rok więcej osób zachęcić do lepszego zdrowia.

    • Joanna Balaklejewska 25 grudnia 2016 at 12:56 Reply

      Kingo przeslalam Ci 3 e-booki, dostalas? Jesli nie spojrz w spam lub inne. Duzo milosci! 😉

      • Kinga 28 grudnia 2016 at 20:20 Reply

        JOASIU,WIELKIE WIELKIE DZIEKUJE.DOSTALAM I JESTEM SZCZESLIWA ZA WSPANIALY PREZENT OD CHOINKE.TAK DAJESZ MI OSTOJE DUCHOWA.
        BUZIAKI I USCISKI MOCNE

        • Joanna Balaklejewska 29 grudnia 2016 at 18:45

          Kingo ciesze sie niezmiernie, ze sprawilam Ci troche radosci.
          Usciski wielkie :*

  4. EWCIA 25 grudnia 2016 at 17:42 Reply

    JOASIU BĘDĘ PRZESZCZĘŚLIWA, NIE ŚMIAŁAM PROSIĆ

    • Joanna Balaklejewska 26 grudnia 2016 at 20:22 Reply

      Ewciu wysle do jutra, jak nie znajdziesz w wiadomosciach odbiorczych, sprawdzaj prosze w spamie lub inne :*

  5. Magda 26 grudnia 2016 at 04:19 Reply

    Joasiu kochana- wszystkiego co najlepsze dla calej Twej Rodzinki! <3

    • Joanna Balaklejewska 26 grudnia 2016 at 19:42 Reply

      Madziu spelnienia marzen, zatrzymania, odpoczynku, abys leczyla ludzi tak jak pragniesz, niech Twoje rece beda wybawieniem, inteligencja przewodnikiem 😉
      Wszystkiego najlepszego!

  6. Andzia 26 grudnia 2016 at 10:51 Reply

    Życzę zdrowia, mocy i balansu duchowego, a reszta sama przyjdzie 🙂 Magicznego czasu!

  7. Halina 28 grudnia 2016 at 14:58 Reply

    Jesteś moją duchową ostoją
    Jesteś najcudowniejszą osobą….

    Dziękuję Że Jesteś……..