Sloneczny pomaranczowy sok na rozpoczecie dnia.

Jest pieknie, jest slonecznie!
Na sniadanie sok z pomaranczy z dodatkiem imbiru, aloesu i zielonymi kijami selera 😉
Dzisiaj sasiadka powiedziala, ze dzieki mnie nauczyla sie pic zielone koktajle.
Jestem bardzo szczesliwa.
Wszystko zaczelo sie od tego, ze ciagle mnie widzi z jakim sloikiem pysznosci, albo szklaneczka soku czy szejka.
Kupila blender i szejkuje 🙂
Wspaniale tak rozsiewac dobra energie i motywowac.

14502039_1204223616303176_203580558_n

 

Dzisiaj albo jutro wstawie filmik. Nie spodziewajcie sie zbyt wiele, przeciez znacie mnie od dawna, no chyba, ze jestescie pierwszy raz tutaj. To wciaz ta sama Ja, po roku nieobecnosci, ale z tymi samymi, podobnymi radami haha. Bede jednak nagrywac systematycznie! Piszcie mi tylko co chcecie uslyszec.

 

Znajdzcie czas dla siebie dzisiaj, badzcie dobrzy dla siebie, dbajcie o siebie, postawcie na zdrowy egoizm <3

 

Wasza witarianka

Tagi: , , , ,

Komentarze: 10

  1. Kinga 26 września 2016 at 12:25 Reply

    Witam.Bardzo się cieszę,że będziesz się pokazać na żywo. Czasami potrzebuję otuchy psychicznej. Ale ,może głupio to zabrzmi, gdzie będę mogła Cię widzieć? Pozdrawiam. U nas w Łodzi też jest piękna słoneczna jesień.

    • Joanna Balaklejewska 27 września 2016 at 07:21 Reply

      Kingo na kanale YT. Dzisiaj napisze. U nas rowniez cudna jesien! 🙂 Pozdrawiam slicznie!

  2. Magda 26 września 2016 at 14:27 Reply

    Joasiu wpsomnij cos na filmiku nt malowania paznokci i ich pielegnacji. Takze o wlosach i pielegnacji ciala.
    Ja rowniez potrzebuje Twojej otuchy psychicznej!

    • Joanna Balaklejewska 27 września 2016 at 07:20 Reply

      Madziu bede nagrywala systematycznie, wiec na pewno wspomne o wlosach, paznokciach i pielegnacji ciala.

      Domowa surowa czekolada najprostszy przepis, niestety czekolady bez tluszczu zrobic sie nie da 😉

      Skladniki:

      1 szklanka masla kakaowego, trzeba go rozpuscic na wolnym ogniu

      1/2 szklanki surowego, sproszkowanego kakao

      2 lyzki syropu klonowego ( w zaleznosci czy czekolada ma byc slodka, ja nie dodaje syropu klonowego prawie wcale, za to lubie czekolade z dodatkiem skorek pomaranczowych, z odrobina chilli, mozna do czekolady dodac daktyli,jagod goji, rodzynek, ulubionych orzechow. Wtedy skladniki krusze, daktyle kroje na male kawaleczki i podczas stygniecia po okolo 5 minutach dodaje do masy). W czekoladzie bardzo smakuje mi cynamoc, wiec korzystam z niego, dodaje doslownie szczypte.
      kilka kropel ekstraktu z wanilii.

      Maslo kakaowe lacze w misce z kakao i syropem (jesli sie zdecydujesz). Dokladnie mieszam calosc, przelewam zawartosc do formy i trzymam w zamrazalniku kilka minut, czasami 10-15 😉 Czekolada jest idealna, zwlaszcza teraz kiedy sie uczysz. Niewielkie ilosci pomoga zwiekszyc koncentracje 🙂

  3. EWCIA 26 września 2016 at 17:19 Reply

    Asiu brak słów! MASZ SYLWETKE IDEALNĄĄĄ!!!

  4. Kasia 27 września 2016 at 07:41 Reply

    Ja to o wszystkim od pielegnajci dzieci, odzywiania do dbania o siebie, ale sie ciesze, nie moge sie doczekac, a figura, po prostu cudowna. Wypijam ostatni lyk kawusi i biegne na zajecia. Pozdrawiam dziewczyny wszystkie, lubie tutaj zagladac, zawsze milo i fajny klimacik 🙂

  5. Magda 27 września 2016 at 12:53 Reply

    Joasiu a co sadzisz o kakao polskiej marki wedel,wawel czy tehttps://www.google.com/search?q=kakao+polskie&espv=2&biw=1277&bih=606&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj548G3y6_PAhUFwj4KHRqKC58Q_AUIBigB#imgrc=Mq0KP8VE-u0GOM%3A ??
    mama mi wyslala i nie wiem czy to surowe,czy organiczne…moge je uzyc,czy lepiej zakupic inne?

    • Joanna Balaklejewska 28 września 2016 at 10:37 Reply

      Madziu jesli jest to czyte kakao bez domieszek, to nawet gotowane jest wartosciowe.
      Musi byc 100 %, musze sie doszukac czy jest organiczne, gdyz kakao musi byc organiczne. sprawdze to. 🙂

  6. Magda 28 września 2016 at 12:30 Reply

    Wlasnie mam problem,bo nie ma tam skladu. Nie wiem, czy te 3 polskie kakao sa dobre. Skonczylo mi sie moje organiczne i dostalam od mamy w paczce 3 polskie i mam dylemat 🙂